Языки

ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ:Навчання з безпечного виконання робіт вантажопідіймальними механізмами, що керуються з підлоги з правом стропальника.

Украинский

      Важливе значення для  НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ  має використання активних методів навчання. НАВЧАЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ЕКСПЕРТ" все більше уваги приділяє  виїзним практичним заняттям з охорони праці.

Практичні заняття значною мірою забезпечують від­працювання умінь і навичок прийняття практичних рі­шень в реальних умовах виробництва, що ґрунтуються на теоретичній основі, розвивають логічне мислення, вміння аналізувати явища, узагальнювати факти, сприяють регулярній і планомірній самостійній роботі у процесі вивчен­ня певного курсу.

Ефективність практичного заняття безперечно має свої переваги.

  • - безпосередній зв'язок з вивченим навчальним матеріалом, що сприяє формуванню практичних умінь і навичок;
  • - реалізується принцип систематичності і послідовності;
  • - сприятливі умови роботи викладача: фронтальний інструктаж перед роботою і в процесі її виконання;
  • - використання складного сучасного обладнання на практиці;
  • - підготовка навчально-матеріальної бази, контроль за перебігом роботи, перевірка її результатів, можливість обговорення результатів роботи групи на поточному  занятті.
  • - самостійне виконання роботи, і звичайно, при виникненні суттєвих труднощів у процесі роботи  можуть консультуватися у викладача.

01.02.2017 року .Виїзне практичне заняття на терріторії замовника:Навчання з безпечного виконання робіт вантажопідіймальними механізмами, що керуються з підлоги з правом стропальника. Викладач. 

Add This: 

Наши клиенты

Навигация

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Подписка на RSS-лента Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.