Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /home/koogwobw/public_html/includes/menu.inc).

Професія монтажника сталевих та залізобетонних конструкцій.

Українська

Посвідчення монтажника з монтажу залізобетонних  і сталевих конструкцій.                      

 Професія монтажника сталевих та залізобетонних конструкцій на сьогоднішньому  ринку будівельних спеціальностей дуже затребувана. Жодне  сучасне будівництво  не обходиться без монтажників.Тому проходження навчання монтажника сталевих та залізобетонних конструкцій, дає величезний шанс на успішне працевлаштування з гідним рівнем заробітної плати за свою працю.

Обов'язки кожного працівника, включаючи  монтажника, чітко регламентуються посадовою інструкцією. Цей документ має в собі ряд важливих пунктів, які безпосередньо стосуються монтажників залізобетонних конструкцій і їх рівня кваліфікації.За вимогами цієї інструкції, працівники можуть бути допущені до монтажних робіт у тому випадку, якщо вони офіційно мають посвідчення монтажника з монтажу залізобетонних  і сталевих конструкцій.

Робота монтажника в основному проходить на висоті, тому монтажник повинен мати знання багатьох будівельних професій: мулярів, стропальника, робочих колисок, електрогазозварника,а також знати правила техніки безпеки, і необхідності мати допуск з електробезпеки і допуск на висотні роботи.

Але навіть якщо Ви є фахівцем з великим досвідом роботи в даній галузі, без наявності необхідних документів монтажника, що підтверджують кваліфікацію у сфері монтажу, Вам буде досить складно влаштуватися на нову роботу, отримати повний соц.пакет і гідну зарплату від роботодавця .Посвідчення монтажника сталевих та залізобетонних конструкцій підтверджує проходження навчання та присвоєння робітникові відповідної  спеціальності і розряду ,що  дозволяє визначити кваліфікацію даного співробітника.Отримавши посвідчення  монтажник отримує допуск до виконання своїх трудових обов'язків. Це говорить про те, що він  пройшов  навчання по своїй спеціальності і зараз у нього є необхідний запас знань і навичок, що дозволяють йому виконувати свої робочі обов'язки професійно, якісно і на високому рівні.

   Учбовий центр «ЕКСПЕРТ» пропонує пройти навчання  та отримати «Посвідчення монтажника сталевих та залізобетонних конструкцій». По закінченні видається посвідчення встановленого зразка.

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.