Чи потрібно затверджувати наказом по підприємству програму навчань для деяких професій та посад?

Українська

Запитання

Чи потрібно затверджувати наказом по підприємству програму навчань для деяких професій та посад?

 

Відповідь

На основі типових навчальних планів та програм для підготовки робітників за відповідними професіями і державних стандартів із конкретних професій роботодавець розробляє та затверджує робочі навчальні плани та програми для перепідготовки робітників на підприємстві. Це зазначено у пункті 2.4 Положення про професійне навчання працівників на виробництві, затвердженого наказом Мінпраці та МОН України від 26.03.2001 № 127/151. Відповідно до пункту 2.1.2 Положення про організацію навчально-виробничого процесу на виробництві, затвердженого наказом Мінпраці та МОН України від 27.12.2006 № 500/861, керівник підрозділу, який відповідає за професійний розвиток працівників підприємства, затверджує робочу навчальну програму з навчального предмета

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.