Мови

До Плану комплексних перевірок на 2017 внесено зміни

Українська
До Плану комплексних перевірок на 2017 внесено зміни

Мінекономрозвитку внесло зміни до Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік

Зміни до Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік внесено Наказом Мінекономрозвитку від 23.12.2016 р. №2128.

Власне змін зазнав перелік підприємств (установ, організацій), які підлягатимуть перевіркам (додаток до Плану). Раніше їх було 48275, тепер 48338 (наспрвді у списку нумерація йде від 1 до 48799, але понад 400 позицій дивним чином "загубились").

Вкорте звертаємо увагу: План не стосується  перевірок фіскальною службою, а лише перевірок органів державного нагляду (ДФС до таких органів не належить).

Нагадуємо, згідно з ч. 2 ст. 4 Закону №877-V, якщо суб’єкт господарювання на відповідний плановий період включений до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) одночасно кількох органів держнагляду, то відповідні планові заходи здійснюються такими держорганами комплексно. Тобто одночасно всіма органами держнагляду, до планів перевірок яких включено суб’єкта господарювання.

Комплексна перевірка відбувається у визначений термін один раз на рік, а усі органи контролю, які запланували перевірити даного суб’єкта, можуть його перевірити виключно у визначені дати.

Також зауважуємо, що ще 3 листопада ВРУ було схвалено кілька законопроектів із пакету "державного нагляду" (щодо перевірок). Законопроекти №2418а та №3153, 21 грудня направлені на підпис Президента. Про їхню подальшу долю повідомимо у новинах додатково. 

 Завантажити оновлений перелік підприємств можна тут  http://dtkt.com.ua/service/111/news/261216/23.12.zip

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.