Інструктаж з охорони праці: цільовий і первинний - в чому різниця?

Українська
Інструктаж з охорони праці: цільовий і первинний - в чому різниця?

        Інструктаж з охорони праці: цільовий і первинний - в чому різниця?  

 Стандартні процедури з персоналом в будь-якій організації - це прийом, переведення, звільнення. Кожне з цих дій вимагає особливої уваги з боку керівництва. Одним з таких процесів є інструктування працівників.

Інструктаж: поняття та види.

Проведення інструктажів з охорони праці - це необхідно і організації, і її співробітникам. При цьому неважливо, в якій формі він проводиться. Ознайомлення з правилами поведінки і безпеки на робочому місці - ось мета будь-якого інструктажу. За часом проведення і характером буває інструктаж з охорони праці: цільової; первинний; повторний; позаплановий; вступний.

У кожного з цих видів свої цілі і причини для проведення, але підсумком стає одне - якісна і безпечна праця. Саме тому з кожним працівником проводиться інструктаж з охорони праці.

Картинки по запросу інструктаж фото

    Цільовий, наприклад, має багато спільного з іншими видами, але при цьому вузько направлений і використовується тільки для певного працівника підприємства. А первинний інструктаж з охорони праці дуже схожий на вступний, хоча і має багато відмінностей. 

   Первинний інструктаж Проводиться з кожним новим співробітником перед тим, як він приступає до виконання своїх обов`язків. На відміну від вступного, він охоплює більш вузьке спрямування, а саме безпосередню роботу співробітника. Може виглядати як покрокова інструкція по використанню робочого місця. Дається найбільш докладний опис всіх кроків і дій. Тут же може бути зазначено, як вести себе при відхиленні від нормального перебігу робочого дня (наприклад, при відключенні електрики або поломки обладнання). Його результатом є знання працівника про можливі небезпеки і про те, як їх уникнути. В результаті і співробітник, і керівництво отримують якісний і безпечний працю.

  • Проводиться керівником підрозділу або безпосереднім начальством, які мають право інструктування співробітників організації.

Інструктаж з охорони праці: цільовий.  

Назва говорить сама за себе. Цей вид проводиться при появі певної мети. Однією з них є разове виконання будь-яких робіт, якими співробітник раніше не займався. У цьому випадку йому докладно (як при первинному інструктажі) пояснюють всі функції і дії, які йому треба виконати, а також заходи безпеки на тимчасовому робочому місці. Такий вид робіт може бути більш небезпечним або вимагати більшої кваліфікації і досвіду виконавця. Тому без цільового інструктажу можна допускати працівника до виконання завдання. Це може привести до непередбачених наслідків, найнезначнішими з них будуть бракована продукція і втрата прибутку.

  • Проводиться такий інструктаж не фахівецем з охорони праці, а тим, хто безпосередньо стикався із запропонованим видом робіт. У цій ролі можуть виступати викладачі, майстри або виконроби і т.д. Саме працівники, які мають достатньо знань та досвіду в потрібній сфері, зможуть пояснити всі тонкощі і застерегти від небезпек.

Похожее изображение

 

Інструктажі всі важливі.

Незалежно від віку, сфери діяльності і розміру компанії необхідно інструктувати працівників. Ви повинні проводити кожен інструктаж з охорони праці (цільовий, вступний або ін.) В залежності від випадку, коли його застосовувати. Це допоможе збільшити безпеку працівників, підвищити репутацію фірми і уникнути проблем з законодавством.

Також необхідно пам`ятати про своєчасне введення змін і позаплановому инструктировании працівників при зміні обладнання та розвитку виробництвприйнятті нових норм або законів.

 

 

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.