Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /home/koogwobw/public_html/includes/menu.inc).

Керування вантажопідіймальними механізмами.

Українська
ohorona_praci_1_1_0.jpgЗапитання. Керування вантажопідіймальними механізмами.
"До керування вантажопідіймальними кранами і машинами, що керуються з підлоги чи зі стаціонарного поста, можуть допускатися працівники, які користуються цими вантажопідіймальними кранами і машинами на своїх робочих місцях, після навчання в установленому порядку і атестації відповідно до Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, затвердженого спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти України від 31.12.98 № 201/469, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.03.99 за № 124/3417, а також попереднього спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці відповідно до Положення про навчання, що діє в межах підприємства."
Підскажіть будь ласка до роботи з кран-балкою чи тельфером працівники (токар, шліфувальник, ізолювальник) повинні повинні проходити навчання в спеціалізованому навчальному закладі?
 
Відповідь.Керування вантажопідіймальними механізмами відноситься до робіт підвищеної небезпеки, і до цих робіт повинна допускатись тільки особа, яка пройшла в установленому порядку спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Керування вантажопідіймальним механізмами з підлоги не передбачає професійне навчання (наприклад, як машиніста або оператора), а є окремим видом робіт з підвищеною небезпекою, що передбачений технологічним регламентом. До роботи з вантажопідіймальним механізмом, що керується з підлоги, може залучатись особа, яка працює на металообробному верстаті (токар, шліфувальник тощо), спеціальне (професійне) навчання якої та функціональні обов’язки передбачають використання вантажопідіймальних механізмів у виробничому процесі. Наприклад, відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 42. Оброблення металу.
Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці.
Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу" у обов’язки токаря (з 3-го розряду) входить «керує підіймально-транспортним устаткуванням з підлоги». 
 
Таким чином, допуск до роботи з вантажопідіймальним механізмом, що керується з підлоги, особи, яка працює на металообробному верстаті, можливий за умови проходження нею відповідного інструктажу з питань охорони праці, а також спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці в комісії підприємства.
 
 
 
 
 
 
Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.