Корисні контакти.

Українська
Корисні контакти.

Корисні контакти

Інформація оновлена станом на 03.03.2017

Контактна інформація працівників апарату Держпраці.

 

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14 E-mail: dsp@dsp.gov.ua

Години роботи в Держпраці передбачені внутрішнім трудовим розпорядком:

Понеділок – четвер: 9.00 – 18.00 . Обід: 13.00-13.45 .
П’ятниця: 9.00 – 16.45. Обід 13.00 – 13.45 .

Керівництво Держпраці

Чернега Роман     Тарасович
Голова
226-20-83
R.T.Cherneha@dsp.gov.ua

Шумелюк Ігор Іванович
заступник Голови
 289-54-13

Відділ з питань охорони праці

Віжул Наталія Василівна
начальник відділу
284-39-07
Vizhul@dsp.gov.ua

Павлунь Володимир Богданович
головний спеціаліст
284-39-07
Pavlun@dsp.gov.ua

Лойшина Катерина Сергіївна
головний спеціаліст
284-39-07
Loishyna@dsp.gov.ua

Ленда Наталія Миколаївна
головний спеціаліст
284-39-07
Lenda@dsp.gov.ua

Забарна Оксана Миколаївна
головний спеціаліст
284-39-07
Zabaryna@dsp.gov.ua

Відділ з питань гігієни праці

Харчук Людмила Володимирівна
начальник відділу
279-03-28
Kharchuk@dsp.gov.ua

Сіліна Наталя Едуардівна
головний спеціаліст
279-03-28
Silina@dsp.gov.ua

Відділ експертизи умов праці

Гончарук Володимир Феодосійович
начальник відділу
279-05-53
Honcharuk@dsp.gov.ua

Куроченко Наталія Олександрівна
головний спеціаліст
279-05-53
 

Департамент нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки

РадецькийЙосип Іванович
директор департаменту
289-30-35
Radetskyi@dsp.gov.ua

Відділ нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку

Литвинов Володимир Володимирович
начальник відділу
289-00-47
 

289-87-91

Lytvynov@dsp.gov.ua

Шавернєв Володимир Васильович
головний спеціаліст
289-40-74
Shaverniev@dsp.gov.ua

Дригуля Сергій Володимирович
головний спеціаліст
289-87-91
Dryhulia@dsp.gov.ua

Литовченко Віра Вікторівна
головний спеціаліст
289-87-91
Lytovchenko@dsp.gov.ua

Бєлоусов Павло Станіславович
головний спеціаліст
289-87-91
bielousov@dsp.gov.ua

Відділ нагляду на виробництві і об’єктах підвищеної небезпеки

Лісовик Василь Володимирович
начальник відділу
289-45-82
Lisovikvv@ukr.net

Жаворонкова Леся Вячеславівна
головний спеціаліст
289-45-82
 

289-86-30

Zhavoronkova@dsp.gov.ua

Поремський Олександр Павлович
головний спеціаліст
 
Poremskyi@dsp.gov.ua

Руденко Анна Віталіївна
головний спеціаліст
289-50-69
Rudenko@dsp.gov.ua

  •  
  • Відділ гірничого нагляду у вугільній промисловості
    тел. (044) 289-54-68
    Інформацію про корупційні правопорушення можна повідомити до Сектору з питань запобігання та протидії корупції:
    Електронна адреса: spk@dnop.kiev.ua
    Номер телефону: (+38 044) 248-74-36
  • Міністерство надзвичайних ситуацій України
    начальник чергової зміни
    тел. (044) 247-32-11 (цілодобово)
  • Управління з питань охорони праці та здоров’я
    Федерації профспілок України
    Тел. (044) 278-02-51
  • Український союз протипожежної та техногенної безпеки
    Тел. (044) 412-00-291
  • Центральна санепідстанція МОЗ України
    Відділ охорони праці
    Тел. (044) 417-35-12
  • Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
    Приймальна громадян
    Тел.(044) 400-70-72

В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ АВАРІЇ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ТЕЛ.:
101 (служба пожежної безпеки)
103 (швидка медична допомога)
104 (аварійна газу)

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.