Навчання посадових осіб та спеціалістів з загальних питань охорони праці.

Українська
НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ КЕРІВНИКІВ І РОБІТНИКІВ.

    Навчання посадових осіб та спеціалістів з загальних питань охорони праці (Загальний курс ОП)

02.03.2017  Відбулося чергове виїздне  навчання з загальних питань охорони праці. На ньому були розглянуті питання охорони праці,заходи безпеки при роботі з електроінструментами, пожежної безпеки , гігієни праці та як уберегти себе від травм на робочому місці. Розібрані причини нещасных випадків та провадженні  заходи щодо їх уникнення в подальшому. Персонал був на практиці ознайомлений з первинними  засобами  пожежогасіння та іншими заходами безпеки.  

Відповідно до «Закон України про охорону праці» кожен роботодавець, незалежно від форми власності організації, зобов'язаний забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці, а саме: проводити навчання безпечним методам і прийомам виконання роботи, в встановлених законодавством випадках видавати засоби захисту (індивідуальні або колективні), проводити інструктажі з охорони праці.Але проводити чи не проводити "Навчання для посадових осіб та спеціалістів з загальних питань охорони праці (Загальний курс ОП)   вирішувари керівнику,який безпосереднь несе відповідальність за них.

Навіщо ж потрібно проводити  навчання з охорони праці керівників і робітників?

  У процесі виконання своїх професійних обов'язків на підприємствах всіх форм господарювання , кожен день працівники  ризикують  не тільки власним здоров'ям, але в окремих випадках - і власним життям..Де б не проходив робочий день працівника, в офісі, на складі або на виробництві, йому постійно  доводиться   використовувати в своїй роботі  різне обладнання, електричний струм ,виконувати роботу на висоті або в інших небезпечних умовах. 
 Необхідність  персоналу  мати необхідний запас знань навичок, які гарантую безпеку праці є очевидною. Якщо говорити про те, навіщо потрібно навчання з охорони праці керівників і робітників , то відповісти можна однозначно- для власної безпеки Керівника!

За безпеку необхідно платити, а за її відсутність розплачуватися!с.Уинстон Черчилль

Висновок в цьому питанні є однозначний : і керівник і персонал  повинні бути особисто зацікавлені в належній організації навчання з охорони праці.

  • Володіючи  методами безпечної роботи ,персонал, маючи  повну  підготовку за цими важливими напрямками, виконують робочі  завдання правильно і ефективно, не наражаючись на небезпеку і не зупиняючи процес. 

  • А роботодавець, який піклується про своїх працівників, впевнений що персонал працює належним чином після їх навчання,і може спокійно займатися розвитком і вдосконаленням виробництва.Роботодавець за рахунок цього впевнено почуває себе і при появі представників контролюючих та перевіряючих організацій, яких, як відомо, у нас більш ніж достатньо. 

Що керівнику дає навчання з охорони праці керівників і робітників?

Пройшовши обов'язкове навчання з Загальних питань охорони праці керівників і робітників , керівник зможе:

  • Отримати знання  в області законодавства з охорони праці;

  • Грамотно розподілити обов'язки з охорони праці в компанії і бути спокійним за безпеку своїх працівників;

  • Керівник який піклується безпекою здоров'я і життя своїх працівників, отримує можливість уникнути непотрібних витрат на компенсації працівникам за виробничі травми!;                                                                                          

  • Навчання охорони праці - це не примха, а вимога закону, тому пройти навчання з охорони праці вигідніше, ніж при кожній перевірці платити штрафи.

Оформіть заявку на навчання в ТОВ НКЦ«Експерт» або зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами вказаними в   Контакти Навчання проходять в групах 5-10 чол. Кваліфікованими  викладачами з великім досвідом. Для зручності Замовників, навчання може бути організовано з виїздом на терріторію замовника для цього ми маємо виїзну групу фахівців,які проведуть заняття в самій організації або Дистанційно►. По закінченні видається посвідчення встановленого зразка.

А також ТОВ НКЦ "Експерт" може запропонувати Вам навчання за наступними напрямками:

           • Навчання та перевірка знань з питань охорони праці►                           

                      • Навчання з електробезпеки на всі групи допуску►                                    

        • Навчання з пожежно-технічного мінімуму►                   

                                                                                             • Навчання на професію►

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.