Мови

НОВИНА ТИЖНЯ.Мінекномрозвитку затвердило План комплексних перевірок на 2017 рік.

Українська
Мінекномрозвитку затвердило План комплексних перевірок на 2017 рік.

Мінекномрозвитку затвердило План комплексних перевірок на 2017 рік. До нього увійшло понад 48 тисяч компаній різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику. План не стосується перевірок фіскальною службою, а лише перевірок органів державного нагляду. Ми пишемо про це , а завантажити перелік з сайту Мінекономрозвику можна за цим посиланням (зверніть увагу: екселівський файл обсягом аж 21 мегабайт). Нагадуємо, що комплексна перевірка відбувається у визначений термін один раз на рік, а усі органи контролю, які запланували перевірити даного суб’єкта, можуть робити це виключно у визначені дати.

До Плану комплексних планових заходів державного нагляду на 2017 рік увійшло понад 48 тисяч компаній різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику

План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік затверджений наказом Мінекномрозвитку від 15.11.2016 р. №1909.

До Плану комплексних перевірок увійшло понад 48 тисяч компаній різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику.

 Завантажити План перевірок (в форматі XLS), 21 Mb  >>

Нагадуємо, що згідно з ч. 2 ст. 4 Закону №877-V, якщо суб’єкт господарювання на відповідний плановий період включений до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) одночасно кількох органів держнагляду, то відповідні планові заходи здійснюються такими держорганами комплексно. Тобто одночасно всіма органами держнагляду, до планів перевірок яких включено суб’єкта господарювання.

Комплексна перевірка відбувається у визначений термін один раз на рік, а усі органи контролю, які запланували перевірити даного суб’єкта, можуть його перевірити виключно у визначені дати.

Звертаємо увагу: План не стосується  перевірок фіскальною службою, а лише перевірок органів державного нагляду, а ДФС до таких органів не належить.

Адже норми Закону №877-V не поширюються на відносини, що виникають під час здійснення заходів контролю органами державної фіскальної служби, валютного контролю, державного експортного контролю тощо (ст. 2 Закону).

Також нагадуємо, що нещодавно ВРУ прийняла низку Законів, які стосуються проведення перевірок органами держнагляду у 2017 році.

Щоправда, ці Закони ще підписані Президентом. Але сподіваємося, що це відбудеться найближчим часом. 

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.