Страхові виплати потерпілим на виробництві.

Українська
Страхові виплати потерпілим на виробництві.

 

  Прийнятим Законом № 1774 передбачено, що з 1 січня 2017 року встановлюється новий розмір щомісячної страхової виплати потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у яких цей розмір менше розміру мінімальної заробітної плати у перерахунку на 100 відсотків втрати працездатності, на рівні розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 грудня 2016 року, з урахуванням ступеня втрати працездатності.

 Тобто, з 1 січня 2017 року в тих потерпілих, які мають 100 відсотків втрати працездатності, розмір щомісячної страхової виплати не може бути менше мінімального розміру заробітної плати на 1 грудня 2016 року (1600 грн.).

У потерпілих, у яких ступінь втрати працездатності менш як 100 відсотків, мінімальний розмір страхової виплати буде визначатися з урахуванням мінімальної заробітної плати (1600грн.) пропорційно ступеня втрати працездатності.

  Зараз робочі органи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві здійснюють відповідні розрахунки, щоб потерпілі на виробництві, які досі отримували мізерні суми такої виплати, отримали їх у підвищеному розмірі.

 Крім того, в 2017 році відновлюється раніше діючий (до 2014 року) перерахунок сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві, повинен здійснюватися щорічно з 1 березня у відповідності з темпами зростання середньої заробітної плати в країні в попередньому календарному році. Після визначення Держстатом України показників темпів зростання середньої номінальної заробітної плати в Україні в 2016 році буде прийнято рішення про перерахунок щомісячних страхових з 1 березня 2017 року.

Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення апарату ФПУ

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.