Технічний огляд навантажувачів.Форма паспорта навантажувача.

Українська

pogruzchik.jpg  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 р. №166 р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» скасовано НПАОП 0.00-1.22-08 «Правила будови та безпечної експлуатації навантажувачів», у додатку 3 яких було наведено форму паспорту навантажувача.

   У «Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затвердженого постановою КМУ від 26.05.2004 р. №687 передбачено результати оглядів та обстеження заносити у паспорт, зокрема у п 17: «після закінчення технічного огляду фахівець, який його провів, робить відповідний запис у паспорті устаткування про результати технічного огляду, дозволені параметри експлуатації і строк наступного технічного огляду, скріплюючи запис підписом і печаткою», а також у п. 36: «після проведення експертного обстеження фахівець експертної організації робить відповідний запис у паспорті устаткування про проведення і результати експертного обстеження, дозволені параметри і строк експлуатації, скріплюючи його печаткою», в той же час у п. 15.1 ОМД 33497324.004-2010 «Методики проведення експертного обстеження (технічного діагностування) навантажувачів» вказано: «Результати експертного обстеження навантажувача оформляються висновком експертизи, що складається з основної частини і додатків», жодних посилань на необхідність внесення записів у паспорт немає.

Просимо надати роз’яснення:

1. Чи необхідно обов’язково вносити записи щодо результатів технічного огляду (експертного обстеження) навантажувачів у паспорт навантажувача;

2. Яким діючим нормативним актом визначено форму паспорту навантажувача.

Відповідь:

Якщо чинне законодавство не визначає форму паспорту автонавантажувача. То можна використовувати будь – яку форму (у тому числі форму паспорту, що була передбачена старими правилами).

Відповідно до пункту 17 Порядку проведення огляду, випробування  та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 26.05.2004 р. № 687 (далі – Порядок ), після закінчення технічного огляду фахівець, який його провів, робить відповідний запис у паспорті устаткування про результати технічного огляду, дозволені параметри експлуатації і строк наступного технічного огляду, скріплюючи запис підписом і печаткою.  Згідно з пунктом 32 Порядку за результатами експертного обстеження експертна  організація готує висновок експертизи.

Також зазначаємо, що організаційно – методичний документ ОМД 33497324.04-2010 «Методика проведення експертного обстеження (технічного діагностування ) навантажувачів» не належить до нормативно-правових актів з охорони праці та має рекомендаційний характер.

 Заступник Голови Держпраці   І. Шумелюк  

 

 

 

 

 

 

 

 

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.