Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /home/koogwobw/public_html/includes/menu.inc).

Уряд України офіційно дозволив раптові рейди на підприємствах.

Українська
Кабмін України знайшов новий метод боротьби з недобросовісними роботодавцями.

Кабмін України знайшов новий метод боротьби з недобросовісними роботодавцями.

Згідно з постановою №295 від 26.04.2017 року інспектори мають право проводити рейди.Тепер інспектори праці можуть без попередження проводити перевірки всіх підприємств, які використовують працю найманих працівників. Більше того, такі рейди можна буде здійснювати, незалежно від часу доби. При цьому також інспекторам надається право вивчати будь-яку документацію об'єкта, що перевіряється (книги, реєстри, документи).

“Порядком передбачено, що роботодавці можуть ініціювати проведення державними інспекторами регулярних інформаційно-роз'яснювальних кампаній з найбільш ефективним способам дотримання норм законодавства про працю, захисту і відновлення трудових прав працівників“, - йдеться в супровідному коментарі до постанови.

У документі наголошується, що приводом для відвідування підприємства інспекторами праці є скарга про порушення відносно нього трудового законодавства, а також рішення керівництва органу, відповідального за перевірки, у разі отримання ним інформації про тіньової зайнятості на конкретному об'єкті.  Крім того, інспекційні відвідування можуть проводитися за рішенням суду.

По матеріалам Обозреватель.

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.