Мови

В Україні накладено перші штрафи в розмірі 320 тис.грн

Українська
В Україні накладено перші штрафи в розмірі 320 тис.грн

    Поки вносятся зміни до Законопроєктів про "Приведення норм КЗпП та КУпАП у відповідність до норм і принципів  законодавчих актів з метою  вдосконалити  механізм  держнагляду за додержанням законодавства про працю та зменшити "трудові штрафи" ,  а  Держпраці отримало відповідне доручення щодо застосування приписів замість штрафних санкцій у разі виявлення порушень та про необхідність інформаційної і роз’яснювальної роботи з роботодавцями...

В УКРАЇНІ НАКЛАДЕНО ПЕРШИЙ ШТРАФ У РОЗМІРІ 320 ТИС. ГРН. ЗА ПЕРЕШКОДЖАННЯ ПЕРЕВІРЦІ З ПИТАНЬ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН!

Держпраці в Київській та Івано-Франківській області наклали перші штрафи у розмірі 320 тис. грн за перешкоджання перевірці.

ГУ Держпраці у Київській області повідомила, що за зверненням громадянина була здійснена перевірка Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний інститут глибинної психології» щодо допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) та не виплати заробітної плати адміністрацією ПВНЗ «Міжнародний інститут глибинної психології».

Так при ознайомленні з направленням на проведення позапланової перевірки, представником вищого навчального закладу, у надані документів для перевірки щодо здійснення контролю за додержання законодавства про працю було відмовлено, що є порушенням вимог ч.1 ст. 259 КЗпП України.

На засідання комісії по застосуванню штрафних санкцій в присутності представника даного вищого навчального закладу було накладено штрафну санкцію на ПВНЗ «Міжнародний інститут глибинної психології» передбаченою абз. 7 частини 2 статті 265 КЗпП України – недопущення до проведення перевірки з питань з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) у розмірі 100 мінімальних заробітних плат – 320 000 грн.

Роботодавець перешкоджав перевірці,в результаті штраф у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, а це - 320 тис. грн.

А також, інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області було повідомлено про  проведенення  планової перевірки одного із підприємств щодо дотримання норм законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства. Встановлено, що в порушення вимог статті 24 КЗпП України трудові відносини з усіма працівниками не були належним чином оформлені: на вимогу інспекторів не надано для перевірки відповідних договорів чи наказів керівника.

Згідно з наданою ДФС інформацією у 2016 році в товаристві працювало 37 осіб за цивільно-правовими договорами та 16 осіб − за трудовими договорами.
Інспекторами Управління було складено акт про перешкоджання контролюючому органу у проведенні перевірки.

Відповідно до ст. 265 КЗпП України за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин юридичні особи несуть відповідальність у вигляді штрафу у стократному розмірі мінімальної заробітної плати – 320 тисяч гривень. Також складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 1886 КУпАП.

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.