Мови

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /home/koogwobw/public_html/includes/menu.inc).

Відповідальний за електробезпеку.

Українська
Відповідальний за електробезпеку.

Питання.

Орендуємо приміщення, під дитячий спортивний клуб. Є лічильник, напруга 380 в, виділена потужність 50кВт. Для укладення договору з Обленерго сказали, що потрібно мати двох відповідальних (Відповідальний за електробезпеки) з ІV групою допуску. Чи э це правильно?

Відповідь.

Для безпосереднього виконання функцій щодо організації експлуатації електроустановок керівник споживача своїм розпорядчим документом повинен призначити особу, відповідальну за електрогосподарство, та особу, яка буде її заміщати у разі відсутності (відпустка, хвороба). Розпорядчий документ щодо призначення особи, відповідальної за електрогосподарство, та особи, яка буде її заміщати, видається після успішної перевірки знань з питань технічної експлуатації електроустановок, пожежної безпеки та охорони праці і присвоєння цим особам ІV групи з електробезпеки для обслуговування електроустановок на напругу до 1 кВ або V групи з електробезпеки для обслуговування електроустановок на напругу понад 1 кВ. Споживачам, у яких встановлена потужність електроустановок не перевищує 10 кВт, заступника особи, відповідальної за електрогосподарство, можна не призначати (п.1.4, п.1.7 розділу ІV Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів). Таким чином, вимога є правомірною, оскільки потужність спожива становить 50 кВт.

Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.