Водій навантажувача.Техніка безпеки при роботі на навантажувачі.

Українська
Водій навантажувача.Техніка безпеки при роботі на навантажувачі.

   Водій навантажувача.Техніка безпеки при роботі на навантажувачі. 

 Безпека навантажувача справа серйозна,тому кожен оператор зобов'язаний пройти навчання на навантажувач і мати права на навантажувач. Водій навантажувача несе відповідальність як за власне життя так і безпечну роботу навантажувача. Якісне навчання водій погрузчикауеѕ не тільки зробить ваш склад більш безпечним місцем для роботи людей, але і буде підтримувати в повному порядку ваші стосунки з Законом.

Якщо хтось мав коли-небудь хоча б найменші сумніви щодо того, наскільки важливим є належним чином організоване, якісне і своєчасне навчання водій погрузчикауеѕ, їх повинна усунути наведена нижче статистика.Згідно з даними американського Бюро Трудової Статистики з-за неправильного поводження з навантажувачами, в середньому, у США кожен рік 100 робочих гинуть і 20 тисяч отримують травми. Ситуація на Україні ще більш сумна.

Найбільш поширеними ситуаціями, при яких відбуваються нещасні випадки, згідно статистики є:

 • перекидання навантажувача,
 • навантажувач збиває або травмує пішохода ,
 • водій або службовець складу отримує пошкодження при роботі з навантажувачем ,
 • падіння водія з кабіни або з сходинок навантажувача.

П'ятьма найбільш серйозними причинами, які викликали нещасний випадок були:

 • некомпетентність водіїв у питаннях експлуатації навантажувачів,відсутність навчання на навантажувач,права на навантажувач;
 • відсутність належного навчання на навантажувач та оцінки кваліфікації кожного водія,
 •  несвоєчасна передача отримали пошкодження або мають несправності навантажувачів на техобслуговування ,
 • несвоєчасність забезпечення перепідготовки та оцінки водіїв,водій навантажувача зобов'язаний пройти навчання.
 • відсутність проведення огляду навантажувачів перед початком експлуатації.

   Щоб уникнути нещасних випадків при вантажно-транспортних операцияхуеѕ, що повинно бути головним пріоритетом для будь-якого власника розподільчого центру або складу,весь персонал працює на навантажувачах повинен пройти навчання на навантажувачі і мати права на навантажувач.

Ось які поради дають експерти компаній виробників навантажувачів щодо того, як зробити, щоб дії водіїв і службовців складу стали більш безпечними.

Навчання на навантажувач як основа охорони праці.yes Навряд чи для когось стане несподіванкою одностайну думку більшості експертів, що навчання найважливіший крок, який тільки може зробити власник складу, щоб підвищити безпеку роботи.Як сказано вище, три із п'яти найпоширеніших причин порушень стандартів стосуються саме питань належної освіти водія.

«Головна причина нещасних випадків при зверненні з навантажувачем брак належного навчання на навантажувач»

  У той час як операторам навантажувачів виконання вимог навчання повинно бути поставлено в обов'язок, не менш важливо, щоб те ж саме навчання проходили менеджери та супервайзери. І якщо вони добре навчені, вони можуть точно і своєчасно вказати операторам на їх помилки. Якщо ж вони недостатньо компетентні, водії можуть безперешкодно продовжувати порушувати норми безпеки».

  Ефективне навчання на навантажувач може зажадати вивчення правил дії і при позаштатних обставин, і при виникненні ситуацій, не врахованих в існуючих нормативах. Наприклад, в курсі навчання, який проводить APLL, особливу увагу слухачів акцентують на тому, що всі частини тіла водія не повинні виступати з кабіни, щоб уникнути травмування або защемлення стелажними конструкціями при крутих поворотах навантажувача або у вузьких проїздах. Це вимога не можна зафіксувати в яких би то не було регулюють нормативи, але коли ви аналізуєте нещасні випадки, то можете виявити, що такі ситуації досить часто призводять до нещасних випадків. За допомогою цієї практики APLL вже досягла рекордно хороших результатів з безпеки праці.Рівень безпеки праці в компанії, згідно з нормативними оцінками OSHA, «був просто видатним» число травм тут було на 68% нижче середнього рівня для підприємств такого класу. З тих пір ця цифра зменшилася ще на 38%, що було визнано в OSHA рекордним результатом і призвело до значного зменшення виплат компенсацій робітникам і витрат на ремонт.

Що повинна включати в себе ефективна програма навчання водія навантажувача, щоб забезпечити максимальну безпеку на складі? 

Ці моменти охоплюють всі можливі області, і тим не менше дві з них потребують особливої уваги;

- Стабільність транспортного засобу;

- Вантажі треба переміщати лише на такій висоті, як цього вимагає рівень рампи або стелажного ярусу.

- Під час руху водій повинен завжди максимально зменшити висоту щогли.

- Стабільність машини особливо важлива при русі під ухил або на підйомах траси, тому що від крутизни схилу залежить рівновага рухомого транспортного засобу. При в'їзді на підйом з вантажем необхідно поставити важіль на першу швидкість, а при русі під ухил на останню.

 Радимо водіям звернути особливу увагу на положення так званого «трикутника стабільності». Всі приводні навантажувачі з противагою обладнані схемою гальмування з трьома опорними точками. Одна вершина трикутника центр керуючої осі, дві інші ліве і праве колеса провідної осі навантажувача.

 Дії пішоходів не меньш важливі.

 Нещасні випадки за участю пішоходів можуть відбутися в будь-який час, поки навантажувач рухається. Зазвичай пішоходи отримують травми поблизу зон інтенсивного руху машин (біля їдалень і виходів з будівлі), у випадках, коли відсутні фізичні бар'єри, оточуючі роботи навантажувача. Часто це відбувається і на поворотах траси, особливо якщо водій їде швидко, ігноруючи обмеження швидкості, і не бачить людей, що виходять з-за стелажних конструкцій, штабелів або інших перешкод. «Перша лінія безпеки» взагалі є технічно дуже погано оснащеної: тому «оператори машин повинні завжди мати візуальний контакт з кожним пішоходом перед тим, як рушити вперед або назад».

 Існує досить багато можливостей для того, щоб дізнатися про безпеку навантажувачів  yes больше, зокрема, інформаційних Інтернет-ресурсів. Однак результат прочитання цієї статті буде позитивним, якщо кожен, хто хоче стати на шлях підвищення безпеки робіт на власному складі, засвоїть три основних правила.

 • насамперед треба мати на складі водіїв які пройшли уеѕобучение на навантажувачі і мають права на навантажувач. А так само контролюють їх роботу співробітників, якісно підготовлених у відповідності з вимогами.
 • треба переконатися, що всі водії звертають належну увагу на стабільність транспортного засобу, що рухається («трикутник стабільності»).
 • Нарешті, слід переконатися в тому, що всі водії особливо ретельно стежать за діями та місцезнаходженням пішоходів у зоні роботи навантажувача, а всі пішоходи не менш уважно спостерігають за діями техніки, швидко реагуючи на команди і сигнали, які подають їм водії!.
Add This: 

Наші клієнти

Навіґація

 

Новости сайта

Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

Підписатися на Потік розсилання Новости сайта

Контакти

 
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.