Окремі роботи з підвищеною небезпекою потребують отримання документів дозвільного характеру (ліцензій, Дозвіл від Держпраці України на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки тощо), отримати які спроможна тільки юридична особа або фізична особа – підприємець.
Наприклад, ліфт входить до Переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, на експлуатацію яких необхідно отримувати Дозвіл від Держпраці (п.19 додатку 3 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 № 1107). Також слід отримувати на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію ліфтів (п.2 додатку 2 Порядку № 1107). Оскільки форма Дозволу (додаток 1 Порядку № 1107) передбачає найменування юридичної особи або фізичної особи - підприємця, то отримати такий дозвіл фізичній особі не в змозі.
Таким чином, особою відповідальною за організацію робіт з технічного обслуговування і ремонту ліфтів та організацію їх експлуатації, може бути або працівник (особа, яка перебуває в штаті підприємства) або Підрядник (з юридичним статусом, який засвідчує право особи на заняття підприємницькою діяльністю, наприклад, фізична особа-підприємець).
Нажаль, європейський аутстафінг (як оренда персоналу) в Україні має тенденцію до реалізації у вигляді цивільно-правового договору, хоча у Європі під аутстафінгом розуміють сумісництво.