На сьогоднішній день  жоден склад чи магазин  не може обійтися без застосування допоміжної техніки. Усюди де необхідно переміщення об'ємних і важких вантажів не обходиться без такої техніки як навантажувач або автонавантажувач ,за допомогою яких  здійснюються перевантаження, навантаження, розвантаження вантажів, матеріалів тощо. Але робота даної техніки неможлива без присутності водія. До обовязків водія навантажувача  входить забезпечення збереження вантажу, що транспортується та  раціональне використання складських  приміщень. Тому ефективність роботи навантажувача безпосередньо залежить від кваліфікації водія, який ним керує.   

Ви  бажаєте  отримати  затребувану і високооплачувану професію водія автонавантажувача  та отримати посвідчення водія    автонавантажувача  ? Ви вже  володієте навичками роботи з навантажувачами та хочете подовжити посвідчення водія автонавантажувача? Тоді Вам потрібно звернутися до нас та пройти  Курси водія навантажувача та отримати права на автонавантажувач. Отримане посвідчення буде дійсно протягом 10 років, після чого необхідно буде проходити перепідготовку і міняти посвідчення на нове.       

           Профессія водія навантажувача , НАЙВАЖЛИВІШЕ! 

    Професія водія навантажувача відноситься до робітників і має код по ДК 8888, чинний на сьогодні довідник ДКХП передбачає, що для управління навантажувачем працівник повинен має робітничу професію «водій навантажувача», для якої, в залежності від складності робіт, обладнання, досвіду роботи, передбачено присвоєння кваліфікаційних розрядів від 2 до 6.

     Для отримання початкового розряду передбачено навчання в навчальному закладі, при чому по завершенні навчання працівник повинен здобути середню спеціальну освіту. При цьому 2 розряд не дає право на самостійну роботу. Більш високі розряди дають право на виробництво більш складних робіт і управління більш потужної технікой.В 2005 року постановою БМУ від № було затверджено форму посвідчення про присвоєння. Дане свідоцтво повинно оформлятися на всіх працівників, які пройшли навчання за робітничими професіями.

                                                                              Де пройти навчання за професією  водій автонавантажувача, водій навантажувача?

   НКЦ "Експерт" запрошує вас  на Курси водія автонавантажувача.Оформіть Заявку на проведення навчання  Курси водія автонавантажувача в НКЦ«Експерт» або зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами вказаними в Контакти. Разом з посвідченням водія автонавантажувача ви отримаєте протокол  навчання ,який під час працевлаштування буде  підтвердженням того, що ви пройшли необхідний  курси навчання водія автонавантажувача. Протокол навчання повинен зберігається на підприємстві у відповідальної особи, що відповідає за охорону праці на підприємстві, а саме посвідчення водія навантажувача, залишаеться у працівника.

Курси водій навантажувача:

  • Для отримання 2-го розряду

Кваліфікаційні вимоги: середня освіта, професійна підготовка на виробництві, відсутній  стаж роботи. 

  • Для отримання 3-го розряду

Кваліфікаційні вимоги:   середня освіту, професійно-технічну освіта без стажу або середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення професійної кваліфікації та стаж роботи за професією (2 розряд) - від 1 року. 

  • Для отримання 4-го розряду

Кваліфікаційні вимоги:   професійно-технічна освіту. Підвищення професійної кваліфікації та стаж роботи за фахом (3 розряд) - від 1 року.

  trudovie_proverki.jpgПрацівники, які виконують  роботи, пов'язані з підвищеною небезпекою повинні в обов'язковому порядку проходити щорічну перевірку знань з питань безпечної експлуатації даного технологічного транспорту.

 

Навіщо проходити навчання та отримувати посвідчення водія автонавантажувача?

Жодне сучасне підприємство  не обходиться без  вантажо-розвантажувальної техніки.Тому проходження навчання водія автонавантажувача, дає величезний шанс на успішне працевлаштування з гідним рівнем заробітної плати за свою працю.Виконання робіт в закритих приміщеннях при обмеженому просторі це досить небезпечно ,як для водія так і для оточуючих, тому Курси водія автонавантажувача на сьогодні, дуже затребувані.  Водій навантажувача при проходженні навчання не просто отримає посвідчення водія автонавантажувача(права на автонавантажувач), а отримає необхідні знання за технічними характеристиками керованого ним транспортного засобу, які стануть в нагоді йому при застосуванні на практиці. Отримає знання про правила експлуатації транспортного засобу на якому він буде працювати.