Спеціальне навчання з питань пожежної безпеки

З метою поліпшення рівня загальних пожежно-технічних знань співробітників і напрацювання їх навичок дій у випадках раптового спалаху пожежі на підприємстві, роботодавець зобов'язаний організувати в компанії курс інструктажів в сфері пожежної безпеки. Залежно від особливостей виробничої діяльності компанії, співробітники певних спеціальностей потребують поглибленого (Спеціального) навчання з питань пожежної безпеки.

Корисні контакти

Контактна інформація працівників апарату Держпраці. Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14 E-mail: dsp@dsp.gov.ua Години роботи в Держпраці передбачені внутрішнім трудовим розпорядком: Понеділок – четвер: 9.00 – 18.00 . Обід: 13.00-13.45 . П’ятниця: 9.00 – 16.45. Обід 13.00 – 13.45 .

Навчання з Техногенної безпеки на підприємстві.

Навчання з Техногенної безпеки на підприємстві
Хто забезпечує техногенну безпеку на підприємстві Діяльність із забезпечення техногенної безпеки є складником виробничої, експлуатаційної та іншої діяльності відповідних посадових осіб і працівників підприємств, установ та організацій. Забезпечення техногенної безпеки суб’єкта господарювання покладають на його керівника. А забезпечення техногенної безпеки під час проєктування, будівництва об’єктів, будівель і споруд — на орган архітектури, замовників, забудовників, проєктні та будівельні організації.
Перелік НПАОП з яких можна пройти навчання

Перелік НПАОП з яких можна пройти навчання

  • НПАОП 0.00-1.80-18 Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання
  • НПАОП 0.00-1.02-08 Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів
  • НПАОП 0.00-1.81-18 Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском

Навчання з електробезпеки на всі групи допуску.

Обучение по электробезопасности на все группы допуска
Вам потрібно пройти Курси навчання з електробезпеки? Отримати посвідчення з електробезбеки? Виникла необхідність отримати допуск на I, II, IV, V групу в межах 1000 В або вище?

Курси водія навантажувача. Посвідчення водія автонавантажувача

Удостоверение водителя автопогрузчика.Курсы водителя погрузчика
На сьогоднішній день жоден склад чи магазин не може обійтися без застосування допоміжної техніки. Усюди де необхідно переміщення об'ємних і важких вантажів не обходиться без такої техніки як навантажувач або автонавантажувач ,за допомогою яких здійснюються перевантаження, навантаження, розвантаження вантажів, матеріалів тощо. Але робота даної техніки неможлива без присутності водія. До обов’язків водія навантажувача входить забезпечення збереження вантажу, що транспортується та раціональне використання складських приміщень. Тому ефективність роботи навантажувача безпосередньо залежить від кваліфікації водія, який ним керує.

Навчання з пожежної безпеки. Пожежно-технічний мінімум

Навчання з пожежної безпеки. Пожежно-технічний мінімум
Вам потрібно пройти Навчання з пожежно-технічного мінімуму? Отримати посвідчення з пожежної безпеки? Виникла необхідність проведення інструктажів та перевірки знань з питань пожежної безпеки ?